TATİLİMO.COM, TATİLİMO SEYAHAT TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ markasıdır. TATİLİMO.COM, "Tatilciniz Artık O" sloganıyla misafirlerine beklentilerinden daha fazlasını sunup, misafirlerinde daha fazla memnuniyet yaratmayı hedeflemektedir.

Tatilimo.com online otel rezervasyon ve bilet hizmeti ile güvenilir ve sağlam acente ilkesini kendisine benimsemiş ,tüketici alternatifler arasında satın alma tercihlerini yaparken daha titiz ve seçici bir bakış açısı ile hareket etmektedir

Tatilimo.com 0 850 533 33 39 numaralı çağrı merkeziyle misafirlerine beklentilerinden daha kaliteli hizmeti vermektedir

Bu bakış altında müşteri memnuniyeti Türkiye’de uygulanan ulusal müşteri memnuniyeti modeli ve kriterlerine uygun hizmet vermek en baştaki hedefimizdir.

Türkiye ‘ nin online seyahat anlayışını şekillendiren ve yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek seyahat standartlarını iyileştirmek için çalışan tatilimo.com misafir memnuniyetini ön planda tutmak ve misafirin kaliteli bir hizmet alarak tatil ve seyahat planı yapmasını sağlamaktır. 

TATİLİMO.COM hizmet kalitesini uluslar arası geçerli olan ; 

- ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

- ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi

- ISO 270001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi 

ile belgeleyen tatilimo.com tek çatı altında uzman kadrosuyla ürün ve hizmet planlamasında her zaman misafir görüşlerinin ışığında planlanan ve her görüşü can kulağıyla dinleyen tatilimo.com sektörel başarısının temelinde siz değerli müşterilerimizin verdiği önem yatmaktadır.

Tatilimo.com uzun yıllardır iş ortaklığı yaptığı havayolu ve karayolu firmalarıyla birlikte ulaşım sektöründe çağın getirdiği tüm avantajları müşterilere sunmayı hedeflemiştir.

Tatilimo.com tatil ve seyahat eden kişilerin hayatını kolaylaştırmak için  500’den fazla havayolu 200 'den fazla karayolu firmalarını satış ağına katarak profesyonel çalışanlarıyla müşterilerine kaliteli , güvenilir ve hızlı hizmet sunmaktadır.

Kalite Politikamız 

Tatilimo.com uzman kadrosu ve profesyonel yapılanmasıyla yasal mevzuat şartları ve müşteri beklentilerini eksiksiz karşılayarak teknoloji , insan kaynağı ve altyapı yatırımlarıyla sürekli iyileştirmeyi benimseyip uygulayarak müşterisini her daim misafirleri olarak değerlendirip %100 müşteri memnuniyeti hedef almaktadır. Bu sebeple sektörde güvenin adı olmayı hedeflemekteyiz.  

Vizyonumuz 

Tüm Türkiye'yi seyahat ve tatile göndermeyi  %100 müşteri memnuniyeti sağlama amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir

Misyonumuz

Tatilimo.com her daim değişime ve yeniliğe açık bir planlamaya sahip olup, müşteri odaklı çalışmaktadır. tatilimo.com öncelikle müşterisi için vardır teknolojinin tüm imkanlarını müşterisine ve çalışma arkadaşlarına kullandırıp yaptığı işte fark yaratmayı hedeflemektedir. Her zaman misafir ve çalışan ekibimizin tercih edeceği tur operatörü olmaya çalışmaktadır.

Ürün ve Hizmetlerimiz

- Yaz otelleri ve tatil köyleri

- Şehir Otelleri

- Termal Oteller

- Butik Oteller

- Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti

- Otobüs Bileti

- Kayak Otelleri

Şirket Bilgileri

Şirket Ünvanı : Tatilimo Seyahat Turizm Ticaret Limited Şirketi

Ticaret Sicil No : 24475

Vergi Dairesi ve Numarası : Alanya - 8310860995

Mersis No: 0831086099500001

Genel Müdürlük :  Kızlarpınarı mah. Kızlarpınarı cad. No: 72/A Alanya - ANTALYA

Çağrı Merkezi : 0850 533 33 39

Seyahat Hattı : 0552 819 08 95

Mail : info@tatilimo.com

 

 

Anasayfa Rezervasyon Ara Whatsapp Yukarı