Astoria Hotel

Merkez Mahallesi, Kavaklı Cad. Astoria Hotel No:3, 07990 Kemer/Antalya

0 - 2 Yaş Arası Çocuk Ücretsiz
Şimdi Rezervasyon Yapın
Otele Gelince Ödeyin.
Peşin Fiyatına
9 taksit Fırsatı

Odalar

Standart Oda

Standart odalarımız 24 m2 olupr 1 french + 1 açılır koltuk bulunmaktadır.


Duş Kabin ,
Saç Kurutma Makinesi,
Telefon,
Balkon,
Emanet Kasa
Split Klima
Televizyon (Türk Kanalları)
Minibar
Zemin Laminant
Oda Temizliği Hergün
Çarşaf Değişimi Haftada üç kez.
Kablosuz internet

 

Giriş: 22 Temmuz & Çıkış: 23 Temmuz - 1 Gece 2 Yetişkin

Peşin Fiyatına 9 Taksit
Herşey Dahil
5.391,00 ₺ 5.391,00 ₺ Ön Ödeme
Kredi Kartı Taksit Seçenekleri
12 TAKSİT
12 TAKSİT
12 TAKSİT
12 TAKSİT
12 TAKSİT

Genel Bilgiler

Konaklama

HERŞEY DAHİL KONSEPT

KAHVALTI 07:30 – 09:30
GEÇ KAHVALTI 09:30 – 10:30
ÖĞLE YEMEĞİ 12:30 – 14:00
SNACK BAR 15:30 – 17:00
COFFE BREAK 17:00 – 18:00
AKŞAM YEMEĞİ 19:00 – 21:00
BAR ÇALIŞMA SAATLERİ 10:00 – 22:30

*HER ÇEŞİT YERLİ ALKOLLÜ VE ALKOLSÜZ İÇECEKLE ÜCRETSİZDİR.

*İTHAL İÇECEKLER VE TAZE MEVYE SULARI ÜCRETLİDİR.

*BÜTÜN YİYECEK VE İCECEKLER 22:30 DAN SONRA ÜCRETLİDİR.

Tesis Bilgileri

Ucuz Kemer Hotelleri içinde yer almasına karşın otelin çok sayıda imkanı bulunuyor. Bu imkanların yanı sıra aktiviteler ile sosyalleşmenize ve eğlenmenize de imkan sağlanıyor. Bunun yanı sıra hotel içinde ihtiyacınız olan hemen her şey düşünülmüş olup sizlerin konforlu bir tatil geçirirken ihtiyaç duyabileceğiniz her imkan sağlanmış durumda. Hotelin sağladığı olanak ve servisler.

*HAMAM,SAUNA VE SPOR SALONU KULLANIMI ÜCRETSİZDİR.

*MASAJ,KESE,SPA CENTER VE KUAFÖR ÜCRETLİDİR.

* INTERNET VE BILARDO (Wİ-Fİ) ÜCRETLİDİR.

*MASA TENİSİ , DART ÜCRETSİZDİR.

*GÜVENLİK KASALARI ÜCRETLİDİR.

*PLAJDA ŞEZLONG,ŞEMSİYE,MİNDER ÜCRETSİZDİR.

*PLAJ HAVLUSU ÜCRETLİDİR

EĞLENCE-SPOR:
Ücretsiz:
Türk Hamamı , Sauna
Jakuza
Fitness Salonu
Masa Tenisi
Dart
Animasyon Programı
Canlı Müzik
Ücretli:
Masaj
Bilardo
Su Sporları
Kablosuz İnternet(Wi-Fİ)
Plaj havlusu

ÇOCUKLAR İÇİN:
Çocuk Havuzu
Kaydırak
Çocuk Oyun Alanı
Plaj:
Çakıl,Bar.Havuzda ve plajda Güneş şemsiyesi,minder,şezlong(Ücretsiz)

OTEL ALANI:
Ana Restaurant
2 Bar
Açık Havuz
Kapalı Havuz
SPA Meskezi
Çamaşırhane

Oda Özellikleri ROOM

ODA:
Duş Kabin , Saç Kurutma Makinesi , Telefon , Balkon , Emanet Kasa
Split Klima
Televizyon (Türk Kanalları)
Minibar
Zemin Laminant
Oda Temizliği Hergün
Çarşaf Değişimi Haftada üç kez.
Kablosuz internet

Covid-19 Kapsamında Alınan Tedbirler

Değerli Misafirimiz,
Astoria Hotel'e hoş geldiniz.
Dünya Sağlık Örgütü 11 Mart 2020 tarihinde Korona (Covid-19) nedeni ile pandemi ilan etmiştir. Bu tarihten itibaren dünya genelinde alınan önlemler artırılmıştır.
Grubumuzun tüm otellerinde, Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) genelgeleri ve tavsiyelerine birebir uyulmaktadır.
Astoria Hotel olarak, kurulduğumuz günden bu yana, otel misafirlerimizin sağlığı ile ilgili bütün gereklilikleri uluslararası standartlarda eksiksiz bir şekilde yerine getiriyoruz. Hijyen uygulamalarımız uluslararası bağımsız bir kuruluş olan ISIS (Uluslararası Sağlık Denetleme Servisi) tarafından her ay denetlenmekte ve sertifikalandırılmaktadır. Hijyen sertifikalarımıza ve işletmemizde Covid-19 nedeniyle uygulamakta olduğumuz hijyen uygulamalarına www. astoriahotel.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
Otelimizde kaldığınız süre içerisinde, bu rehberde belirtilen bilgiler doğrultusunda hareket etmenizi; hem kendi sağlığınız hem de sizinle birlikte otelimizde kalan diğer misafirlerimizin ve size hizmet eden çalışanlarımızın sağlığını korumak amacıyla uymanızı rica ederiz.

BİLGİLENDİRME REHBERİ

ODANIZ
Odanız dezenfekte özelliği olan ürünlerle temizlenmiştir, bu işlemlerin ardından odanız tarafınıza ‘‘ilk kullanan’’ olarak teslim edilmiştir.
Odanızda bulunan sabun, şampuan, duş jeli gibi ürünler tek kullanımlık olup, sizin dışınızda kimse tarafından kullanılmamaktadır.
Odanızın günlük temizliği personelimiz tarafından maske ve tek kullanımlık eldiven kullanılarak yapılır.
Günlük oda temizliği veya mini barınız için odanıza girilmesini istemiyorsanız bu hizmeti arzu etmediğinizi lütfen resepsiyona bildiriniz.

GENEL KULLANIM ALANLARI
Tüm alanların temizliği, yüzeyin niteliğine göre standartlara uygun dezenfeksiyon malzemeleri kullanılarak uygun sıklıkta yapılmaktadır.
Restoranlar, toplantı salonu, lobby, resepsiyon alanı, eğlence ve animasyon alanı, barlar ve satış üniteleri, havuz çevresi ve kıyıda bulunan – şezlong grupları dahil tüm genel kullanım alanları sosyal mesafe planına uygun olarak düzenlenmiş; sosyal mesafeye ilişkin gerekli önlemler alınmış, gerekli işaretlemeler yapılmıştır. Bu alanlara plana uygun kapasiteden daha fazla misafir kabul edilmeyecektir.
Tüm genel kullanım alanlarında yeterince el dezenfektanı veya antiseptiği bulundurulmaktadır.
Fitness salonumuzda güvenli kullanımın sağlanabilmesi için rezervasyon sistemi uygulanmakta, aynı anda kullanacak kişi sayısı ve süresi sosyal mesafe planına uygun olarak düzenlenmektedir. Bu alanlarda her kullanımdan sonra standartlara uygun hijyen malzemesi ile kullanım alanları ve ekipmanların temizliği tarafımızdan yapılmaktadır.
Plaj – havuz havluları kapalı poşetler içinde görevli personelimiz tarafından kullanımınıza sunulmaktadır.
Yiyecek – içecek hizmeti verilen ünitelerimizde masalar arası mesafe 1.5 metre olarak düzenlenmiştir.

PERSONELİMİZ
Tüm çalışanlarımız salgın ve hijyen konusunda özel eğitim almıştır.
Personelimiz size hizmet ederken yerine ve hizmete göre maske eldiven veya yüz siperliği gibi koruyucu malzemeleri kullanmaktadır.
Tüm personel alanlarımızda genel kullanım alanlarında olduğu gibi hijyen standartları ve uygulamaları aynı şekilde ve titizlikte yapılmaktadır.
İşletmemizde gıda üretim ve mutfak alanlarında hijyen bariyerleri sterilizasyon cihazları, el ve vücut hijyeni için gerekli alet ve ekipmanlar bulundurulmaktadır.
Mutfakla ilişkili alanların, mutfakta kullanılan her türlü ekipmanların, tezgah ve saklama alanlarının temizlik ve hijyeni düzenli olarak sağlanmaktadır.

SİZDEN BEKLEDİKLERİMİZ
Asansörleri aynı odada birlikte kaldığınız kişilerle kullanabilirsiniz. Asansörde sizinle birlikte kalmayan başka bir misafir var ise lütfen bir sonraki asansörü bekleyiniz. Yakın katlar için asansör kullanmak yerine, merdivenleri de kullanabilirsiniz.
Tesis içinde hareket ederken sosyal mesafeyi korumaya azami dikkat ediniz. Otel yönetimi tarafından konulmuş olan işaretlere uyunuz.
Masalar arasında bırakılan 1.5 metrelik mesafeyi bozmayınız.
Şezlonglar arasındaki mesafeyi değiştirmeyiniz.
Kendinizde veya tanıdığınız diğer misafirlerimizden birinde Covid-19 semptomları görüyorsanız derhal resepsiyona haber veriniz, resepsiyon sizin için Çevre ve Sosyal Hizmet Temsilcimiz ve sağlık hizmetleri kuruluşları ile iletişime geçerek irtibatınızı sağlayacaktır.
Covid-19 önlemleri kapsamında gerektiği zaman kullanabilmeniz için dezenfektan, maske ve eldiven gibi koruyucu malzemeler resepsiyondan, kat hizmetlerinden ve oda servisinden günün her saatinde ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.
Covid-19 virüsü konuşma ve dokunmanın yanı sıra burun, ağız, göz vs. temasları ile geçebilmekte, belirli bir süre havada asılı kalabilmekte ve temas edilen yüzeyde yaşayabilmektedir. Bu nedenle ellerinizi sık sık bol su ve sabunla yıkamanız gerekmektedir. Lavabolara uzak olmanız halinde sizin için hizmet ünitelerimizin bulunduğu yerlere el dezenfektanı cihazları tarafımızca konulmuştur.
Dezenfektan ve maske kullanımı gibi önlemlerin alınması halinde bile koşma, spor yapma, bisiklete binme, yüzme gibi farklı etkinliklerin farklı sosyal mesafe ihtiyacı ve farklı önlemler gerektirdiğini hatırlatırız.
Otelde ve otel içindeki hizmet ve başka işletme birimleri (spa, kuaför, kuyumcu, market vs. gibi) ile otel dışında katılacağınız etkinlik, ulaşım, yemek, gezi, tur, uçuş, fotoğraf çekimi, konser, tekne spor, jogging, trekking vb. gibi etkinliklerde de bütün önlemleri almanız, bu etkinliklere katılım ile ilgili oteli kesinlikle öncesinde bilgilendirmeniz gerekmektedir. Bu etkinliklerden sonra Covid-19 ve başka salgın hastalıklarla ilgili kendinizde herhangi bir belirti ya da semptom gördüğünüzde bunu derhal otel yönetimine bildirmelisiniz. Böyle bir durumda resepsiyon sizin için Çevre ve Sosyal Hizmet Temsilcimiz ve sağlık hizmetleri kuruluşları ile iletişime geçerek irtibatınızı sağlayacaktır.
Otel içinde veya otel dışında herhangi bir Covid-19 semptomu veya pozitif test sonucu görülmesi halinde, derhal ulaşmanız gereken otel telefonu +90 242 824 62 26 dır.
Covid-19 dâhil tüm bulaşıcı hastalıklarla ilgili bulgu, bilgi, semptomları gizlemeniz ve otel yönetimine haber vermemeniz ya da önlemlere uymamanız halinde yasal yükümlülüklerinizin olabileceği konusunu tekrar hatırlatırız.
Dikkatle okuduğunuz ve başta kendi sağlığınız olmak üzere, diğer misafirlerimizin ve çalışanlarımızın sağlıklarını korumak için uyacağınız tedbirler için teşekkür ederiz.

"T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı Covid -19 normalleşme sürecinde Dünya Sağlık Örgütü, T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı, T.C Sağlık Bakanlığı ve yerel otoritelerin aldığı kararlar nedeni ile tesis; hizmet anlayışında değişkenlik hakkını saklı tutar."
"T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Covid -19 genelgesine istinaden sportif aktiviteler mevzuata uygun hareket edilerek açık/kapalı olabilir."

TESİSLERİMİZDE UYGULANAN, TÜRKİYE CUMHURİYETİ KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI ‘‘GÜVENLİ TURİZM SERTİFİKASI’’ HANGİ ÖNLEM VE UYGULAMALARI KAPSIYOR?
Tesislerimizde genel kullanım alanlarına yönelik sosyal mesafe planını uyguluyoruz. Siz misafirlerimize ilk olarak COVID-19 tedbirleri ve uygulamalarına ilişkin yazılı bir bilgilendirme yapıyoruz. Tesis genelinde uygulanan/uyulması gereken kurallara ve sosyal mesafelere ilişkin görsel bilgilendirmeler de sunuyoruz. Astoria Hotel olarak Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın yayınlamış olduğu genelgeye bağlı kalarak aşağıdaki maddeleri tesislerimizde hayata geçiriyoruz. Bu maddelere göre:

Tesisler, sosyal mesafe kuralları korunarak belirlenmiş kapasitede misafir kabulü yapacak.
Misafirler tesise girişte termal kamera veya temassız ateş ölçümü uygulamaları, dezenfeksiyon halıları (paspasları) ve el dezenfeksiyon imkânı ile karşılanacak.
Talep edilmesi halinde misafirlere verilmek üzere, maske ve eldiven gibi kişisel koruyucu ekipman bulundurulacak.
Misafirlerden son 14 gün içerisinde bulunduğu yerlerin, varsa kronik rahatsızlıklarının, COVID-19 geçirip geçirmediklerine ilişkin bilgilendirme istenecek.
Mümkün olduğunca, temassız ödeme alınacak.
Asansörlerin sosyal mesafe kurallarına uygun kullanımına ilişkin asansör içi yer işaretleri ve yazılı bilgilendirme yapılacak.
Tüm genel kullanım alanları sosyal mesafe planına uygun olarak düzenlenecek, sosyal mesafeye ilişkin gerekli önlemler alınacak, işaretlemeler yapılacak ve plana uygun kapasiteden fazla misafir kabul edilmeyecek.
Aynı odada konaklayan veya aynı aileden olan misafirlerin genel mahal kullanımlarında birbirleri ile sosyal mesafe şartı aranmayacak.
Genel kullanım alanlarının ve genel müşteri tuvaletlerinin girişlerinde, ayrıca geniş genel kullanım alanlarının farklı yerlerinde el dezenfektanı veya antiseptiği bulundurulacak. Genel tuvaletlerin giriş kapıları mümkünse otomatik kapı sistemi olarak düzenlenecek. Düzenlenememesi halinde uygun şekilde paravan konularak giriş kapıları açık tutulacak.
Jimnastik ve spor salonu gibi ünitelerin hizmete açılması halinde güvenli kullanımının sağlanabilmesi için rezervasyon sistemi uygulanacak, aynı anda kullanacak kişi sayısı ve süresi sınırlandırılarak, her kullanımdan sonra standartlara uygun hijyen malzemesi ile kullanım alanları ve ekipmanlar temizlenecek. Bu alanlarda sabun, şampuan, duş jeli gibi ürünler tek kullanımlık olarak misafire sunulacak. Hamam, sauna, masaj üniteleri gibi SPA üniteleri Sağlıklı Turizm Sertifikası bulunmayan tesislerde hizmete açılmayacak.
Plaj-havuz havluları kapalı poşetler içinde veya görevli personel tarafından misafir kullanıma sunulacak.
Yemek servisi verilen masalar arası mesafe 1,5 metre, yan yana sandalyeler arası 60 cm olacak şekilde düzenlenecek. Servis personeli, servis esnasında mesafe kurallarını korumaya ve temastan kaçınmaya özen gösterecek.
Açık büfe uygulaması yapılması halinde açık büfenin misafir tarafına misafir erişimini engelleyecek şekilde bariyer yapılacak, servis ise mutfak personeli tarafından sunulacak.
Genel kullanım alanlarında yer alan çay/kahve makinesi, su sebilleri, içecek makinesi gibi araçların kaldırılması veya misafirin servis elemanı aracılığıyla servis alması sağlanacak.
Yemek masaları, sandalyeler, servis malzemeleri, şeker, tuz, baharat, peçete, menü gibi malzemelerin her misafir kullanımından sonra alkol bazlı ürünlerle hijyen temizliği yapılacak.
Tüm alanların temizliği, yüzeyin niteliğine göre standartlara uygun dezenfeksiyon malzemeleri ile ve uygun sıklıkta yapılacak, bu uygulamaların izlenebilirlik kayıtları tutulacak.
Tuvaletlerin zeminleri, klozetler, pisuvarlar, lavabolar, musluk ve batarya başlıkları, kapı kolları sık sık temizlenecek, dezenfekte edilecek ve izlenebilirlik kayıtları tutulacak. Devamlı sıvı sabun bulundurulacak.
Havalandırma ve klima sisteminin ve çamaşır, bulaşık makinesi gibi diğer araç, gereç, malzeme, donanımın periyodik bakımları ve gerekli olanlarının sterilizasyonu sağlanacak.
Kapı kolları, tırabzanlar, asansör düğmeleri, elektrik düğmeleri, post cihazı, televizyon kumandası, telefon, havlu kartı, oda kartı veya anahtarı, odalarda yer alan su ısıtıcıları, gibi elle teması yoğun olan yüzeylerin sık sık dezenfektanla temizliği yapılacak ve izlenebilirlik kayıtları tutulacak.
Müşteri odaları, odalarda elle temas edilen yüzeyler ve telefon, kumanda, su ısıtıcısı, kapı-pencere kolları gibi donanımlar misafirin konaklaması sona erdiğinde dezenfekte özelliği olan ürünlerle temizlenecek. Odalarda mümkün olduğunca tek kullanımlık buklet malzemeleri ve bilgilendirme formları kullanımı sağlanacak.
Misafir yatak odası temizliği maske takan personel tarafından, her müşteri odası için tek kullanımlık eldiven kullanılarak yapılacak. Covid-19 teşhisi konan müşteri veya personel odasının havlu, nevresim, yastık ve çarşafları ayrı toplanacak ve ayrı yıkanması sağlanacak.
Kapalı mahallerin sıklıkla doğal havalandırması sağlanacak. Klimaların / havalandırma sistemlerinin filtreleri sık sık değiştirilecek.
Personel kullanım alanlarına ve müşteri genel kullanım alanlarına gri renkli kapaklı atık kutuları konulacak, bu kutuların sadece maske, eldiven gibi malzemeler için olduğu belirtilecek, bu atıklar bertaraf sırasında diğer atıklarla birleştirilmeyecek.
Mutfak ve ilişkili alanların, mutfakta kullanılan her türlü donanım ve ekipmanın, tezgâh ve saklama alanlarının temizlik ve hijyeni düzenli olarak sağlanacak.
Gıda üretim alanına ham madde ve ürün sevklerinde ve mutfak alanında hijyen bariyerleri, sterilizasyon cihazları, el ve vücut hijyeni için gerekli alet ve ekipman bulundurulacak. Mutfak alanlarına görevli olmayan personel giremeyecek.
Mutfak personeli çalışma esnasında iş kıyafeti ve kişisel koruyucu ekipman kullanacak, ellerini düzenli olarak yıkayacak ve dezenfekte edecek.
Tesisin tamamında (barlar, snack barlar dâhil) servis malzemeleri bulaşık makinasında yıkanacak.
Havuz suyunun, havuz ve plaj çevresinin temizliği ve hijyeni azami ölçüde sağlanacak, Klor seviyesi açık havuzlarda 1-3 ppm, kapalı havuzlarda 1-1,5 ppm arasında tutulacak. Periyodik ölçümlerin izlenebilirlik kayıtları tutulacak.

Sıkça Sorulan Sorular
Plajda ya da havuz kenarında maske takmak zorunlu mu?
Maske, su ile temas ettiğinde etkisini ve koruyucu özelliğini yitireceği için denizde ya da havuzda maske takmak zorunda değilsiniz. İhtiyaç duyduğunuz durumlarda, görevli personellerimiz maske temini konusunda sizlere memnuniyetle yardımcı olacaklar.

Açık Büfe hizmeti olacak mı?
Evet, açık büfe hizmetimiz devam edecek. Hazırlanan ürünler, eğitimli mutfak personellerimiz tarafından dileğiniz doğrultusunda size servis edilecek.

Animasyon programları ve günlük aktiviteler devam edecek mi?
Animasyon programları ve günlük aktivitelerin tamamı, sosyal mesafe kurallarına uygun olarak revize edilmiştir. Temas içeren aktiviteler yapılmayacaktır.

Mini Club açık olacak mı?
Mini kulüplerimiz, Sağlık Bakanlığının belirlemiş olduğu kriterlere göre çocuk kabul edecek ve hizmet verecektir. Programda yer alan aktivitelerin bazıları açık alanda gerçekleştirilecektir. Mini kulüp temizliği ve dezenfeksiyonu ise hijyen standartlarına uyularak, eğitimli personeller tarafından düzenli olarak yapılacaktır.

Plaj ve havuz kullanımı nasıl olacak ve bu alanlarda hijyen nasıl sağlanacak?
Plaj ve havuzların tümü, Turizm Bakanlığı tarafından belirlenen kurallara uygun olarak hizmet vermektedir. Havuzlarımızın hijyenik bakımları, Sağlık bakanlığının tarafımıza bildirmiş olduğu periyotlar ve Covid-19 prosedürleri çerçevesinde düzenli olarak yapılmaktadır.Sahilin ve havuzların güvenli kullanımlarının sağlanabilmesi için şezlong ve şemsiyeler, sosyal mesafe planına uygun olarak düzenlenmiş; sosyal mesafeye ilişkin gerekli önlemler alınmış ve gerekli işaretlemeler yapılmıştır.

Otel giriş ve çıkış işlemleri nasıl olacak? Konaklama süresince otel dışına çıkış yapılabilecek mi?
Giriş işlemleriniz, Covid 19 zorunlu eğitimlerini almış Resepsiyon görevlilerimiz tarafından; sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun şekilde gerçekleştirilmektedir. Girişte, bagajlarınız uygun bir alana alınıp, dezenfekte edildikten sonra belirlenen kurallar çerçevesinde odalarınıza taşınacaktır. Ayrıca, otelimizde giriş esnasında sosyal mesafe kurallarına uygun biçimde ateş ölçümü ve el dezenfektan işlemleri de yapılmaktadır. Konaklamanız süresince, otel dışına çıkarken her hangi form ya da belge imzalamanız gerekmemektedir. Maske teminini otelimizden sağlayabilir, sosyal mesafe ve hijyen kuralları çerçevesinde otel dışına kolaylıkla çıkış yapabilirsiniz.

SPA ve Fitness alanları açık olacak mı?
Evet, SPA ve Fitness alanlarımız açık olacaktır. Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen prosedüre göre, SPA merkezlerimizde yer alan saunalarımız %50 kapasite ile hizmet vermektedir. Fitness merkezlerimizde ise, güvenli kullanımın sağlanabilmesi için aynı anda kullanacak kişi sayısı ve süresi sosyal mesafe planına uygun olarak düzenlenmiştir. Her kullanımdan sonra standartlara uygun hijyen malzemesi ile kullanım alanları ve ekipmanların temizliği tarafımızdan yapılmaktadır.

Odalarda temizlik ve hijyen uygulamaları nasıl olacak?
Odanız dezenfeksiyon özelliği olan ürünlerle düzenli olarak temizlenecektir, bu işlemlerin ardından odanız tarafınıza ‘‘ilk kullanan’’ olarak teslim edilecektir. Odanızda bulunan sabun, şampuan, duş jeli gibi ürünler tek kullanımlık olup, sizin dışınızda kimse tarafından kullanılmamaktadır. Odanızın günlük temizliği personelimiz tarafından maske ve tek kullanımlık eldiven kullanılarak yapılmaktadır.

Personellerin aldığı önlemler nelerdir?
Tüm çalışanlarımız salgın ve hijyen konusunda özel eğitim almıştır. Personelimiz size hizmet ederken, yerine ve hizmete göre maske eldiven veya yüz siperliği gibi koruyucu malzemeleri kullanmaktadır. Tüm personel alanlarımızda, genel kullanım alanlarında olduğu gibi hijyen standartları ve uygulamaları aynı şekilde ve titizlikte yapılmaktadır. İşletmelerimizin tümünde gıda üretim ve mutfak alanlarında hijyen bariyerleri sterilizasyon cihazları, el ve vücut hijyeni için gerekli alet ve ekipmanlar bulundurulmaktadır. Mutfakla ilişkili alanların, mutfakta kullanılan her türlü ekipmanların, tezgah ve saklama alanlarının temizlik ve hijyeni düzenli olarak sağlanmaktadır.

GENEL UYARILAR ;

Astoria Hotel odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00.Tesise evcil hayvan kabul edilmemektedir. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.

Tüm odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Tesiste verilen Her şey Dahil konaklamalar, akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü öğle yemeği ile son bulur.

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin Konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir. Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında; başta HES Kodu olmak üzere kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis sorumlu değildir. Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; misafirlerin tesise girişi sırasında HES Kodu sorgusu yapılacaktır. Tesis, sorgulama sonucunda tanılı veya temaslı misafirleri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir. Rezervasyon yapan tüm misafirler, hem kendi sağlıklarını hem de kamu sağlığını korumak için tesise giriş öncesinde, konaklama süresince ve tesisten ayrıldıktan sonra Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenenler başta olmak üzere; Covid 19 kapsamında gerekli olan tüm tedbirleri uygulamaktan sorumludur. Sağlık problemi bulunan veya Covid-19 belirtilerine ilişkin şüphesi olan tüm misafirlerin, tesise giriş öncesinde sağlık kuruluşlarına başvurması gereklidir. Covid-19 sebebiyle misafirlerin uğradığı veya sebep oldukları zarardan kendileri sorumlu olup her ne sebeple olursa olsun, tesis sorumlu değildir.

Olanaklar

Konaklama

Tesis Bilgileri

Oda Özellikleri ROOM

Covid-19 Kapsamında Alınan Tedbirler

Bölge Bilgileri

Harita

Müşteri Yorumları

Çok İyi yorum
Anasayfa Rezervasyon Ara Whatsapp Yukarı